Сумська художниця представила свої роботи на міжнародній виставці (ВІДЕО)

Сумська художниця представила свої роботи на міжнародній виставці (ВІДЕО). дцп, дар`я безкоста, кутаїсі, олександр грінка, олена безкоста, відео, міжнародна виставка, міжнародний день людей з інвалідністю, спортклуб інвалідів “фенікс”, творчість, українська художниця, інвалідів, human face, smile, clothing, person, indoor, woman, screenshot, man. A group of people posing for the camera

До дня людей з інвалідністю 20-річна Дар`я Безкоста представила свої роботи у грузинському місті Кутаїсі. Сама дівчина хворіє на ДЦП. Картини створює за допомогою пальця на нозі.

Запросили Дашу у Грузію учасники спортивного клубу інвалідів. Вони їхали на змагання з армреслінгу, приcвячених до Дня інвалідів: «Я добре знаю Дашу Безкосту, знаю її творчість, товаришуємо вже не один рік з її родиною, тому ми вирішили, що вона теж має здійснити свою мрію. Чому так вирішили? Вона малює, вона творчістю займається, вона хотіла побувати за кордоном, експонувати свої роботи в першій закордонній виставці, тому мрії мають збуватися, тим паче в неї» – сказав голова Сумського спортклубу інвалідів “Фенікс” Олександр Грінка.

В рамках заходів до Дня інвалідів у Кутаїсі відбулася виставка, на якій Даша представила свої роботи: «Мы много нового увидели. Как живут там инвалиды, какое творчество у них. Дарья могла рассказать о себе. Она представила лучшие свои работы. Их было шесть картин», – розповіла мама художниці Олена Безкоста.

Дорогою додому, продовжила Олена в аеропорту Грузії через розмір картин Дар`ї виник конфлікт:

«Длина самих работ на пять сантиметров была больше. Мы могли ехать только с ручной кладью. Два руководителя аэропорта между собой решали-решали. Один руководитель сказал, что да, едьте, ради бога, мы не против, а другая женщина упёрлась и сказала нет. Сказала платите и сдавайте в общий багаж. Но мы были не готовы сдавать в общий багаж. Почему? Потому что сами знаете, как эти чемоданы грузят, эти картины вместе с этим грузом, их как попало бы там бросали, они бы просто испортились».

На даний час ці шість картин родина Дар`ї намагається повернути. Поки вони у грузинських друзів. Загалом у доробку сумської художниці понад дві сотні полотен.

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*