Театральний фестиваль “Веселка” втринадцяте відбувся в Сумах (ВІДЕО)

Театральний фестиваль “Веселка” втринадцяте відбувся в Сумах (ВІДЕО). суми, вистава, суспільство, театральний фестиваль веселка, інвалідність, human face, person, smile. A close up of a person

Театральний фестиваль “Веселка” втринадцяте відбувся в Сумах. суми, вистава, суспільство, театральний фестиваль веселка, інвалідність

Театральний фестиваль «Веселка» відбувся у Сумському театрі для дітей та юнацтва. Це – 8 вистав. Актори – діти з інвалідністю з Сум та області.

У останні хвилини перед початком дійства діти-актори театрального колективу «Перлинки» готуються до вистави у гримерках. 16-річна Ксенія гратиме у виставі «Подорож до Італії».

«Головне в цій виставі – розповісти про піцу, про Італію. Готувалися дуже довго, були репетиції. Це було складно, але ми впорались. Думаю, що сьогодні ми зможемо показати себе у всій красі», – каже учасниця фестивалю Ксенія Авраменко.

«Для неї це дуже позитивне навчання, вона вже неодноразово виступала, були в неї ролі чоловічі, жіночі. Зараз вона хлопчика-мандрівника грає, для неї це – нормально, вона може перевтілюватися», – розказала Світлана Авраменко, мати Ксенії.

Учасник фестивалю Юрій Прокопчик виходить на сцену вперше. Він – вихованець білопільського театрального колективу «Мальви». Грає у пантомімі «Квіткова історія»

«Будуть квіти жовті й одна – червона. Цим варто показати, що треба бути рівними, а не відкидати когось, як іншого», – сказав хлопець.

«Хоч у нас вистава без слів, але також треба емоційно, жестами показати суть. Хочемо показати, що всі дітки рівні, всі талановиті», – каже помічниця художнього керівника театрального колективу “Мальви” Сніжана Забара.

Цього року фестиваль відбувся втринадцяте. Організував його – Сумський обласний центр реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

«Ми представляємо на фестивалі надбання наших дітей, вихованців сумського обласного центру комплексної реабілітації, для дітей та інвалідів та безпосередньо, даємо можливість показати свої надбання, і дати інформацію суспільству, що вони дійсно можуть і талановиті», – зазначила Олена Сущенко, директор Сумського обласного центру реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Всього участь у фестивалі взяли 8 театральних колективів, це – близько сотні акторів.

UA: СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*