У Черкасах студентам-візочникам виділятимуть кошти на проїзд у таксі

У Черкасах студентам-візочникам виділятимуть кошти на проїзд у таксі. внз, черкаси, грошова допомога, студент-візочник, таксі, yellow, transport, vehicle, aircraft, auto racing, car. A close up of a yellow car

У Черкасах студентам-візочникам виділятимуть кошти на проїзд у таксі. внз, черкаси, грошова допомога, студент-візочник, таксіПо 5 тис.грн. щорічно виплачуватимуть у Черкасах жителям, які навчаються у вищих навчальних закладах на денній формі та пересуваються за допомогою інвалідного візка. Відповідний порядок надання грошової допомоги затвердили на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Як пояснив директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко, ця допомога надаватиметься для можливості дістатися до навчального закладу під час несприятливих погодних умов у осінньо-зимовий період.

– Соціальна послуга «Інва-таксі», яка існує у Черкасах, не може задовольнити потреб цієї категорії громадян. Адже всі вони навчаються у різних закладах, тому не можуть одночасно дістатися однією машиною у різні частини міста на заняття. Саме тому було вирішено надавати їм грошову допомогу, щоб вони могли доїхати на таксі, – зауважив він.

Минулоріч у Черкасах проживало п’ятеро візочників-студентів. Із настанням нового навчального року кількість тих, хто потребує такої допомоги, буде уточнена.

Черкаси – офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*