У Чернівцях дівчинка з цукровим діабетом вилікувалася від COVID-19

У Чернівцях дівчинка з цукровим діабетом вилікувалася від COVID-19. covid-19, чернівці, дівчинка, захворювання, цукровий діабет

У Чернівцях дівчинка з цукровим діабетом вилікувалася від COVID-19. covid-19, чернівці, дівчинка, захворювання, цукровий діабет

Шестикласниця Катерина Р. з Чернівців на цукровий діабет страждає давно. Але до свого особливого способу життя звикла, часто мандрує з батьками. Останнього разу їздили до Сучави, де живуть знайомі. Але було це тоді, коли в Україні ще не вживали суворих карантинних заходів. Саме там, підозрює мама Людмила, вони і підчепили інфекцію.

Серед симптомів захворювання у доньки мама помітила втому, загальну слабкість, підвищення температури тіла. “Катя була млявою, не мала апетиту. Згодом температура підвищилася до 37,2”, – розповіла кореспондентці molbuk.ua пані Людмила Р.

Сімейна лікарка, яку одразу повідомили про погіршення стану дитини, злякалася через супутнє захворювання на діабет, тому телефонувала і цікавилася здоров’ям Катерини дуже часто.

“Два дні донька почувалася ніби нормально, але як при застуді. Крім незначного підвищення температури, не було інших симптомів. Згодом дуже почали боліти очі. Ще за день зник смак і нюх. Температура не спадала”, – згадує жінка.

Наступного дня до них прийшла сімейна лікарка і взяла мазок для визначення ймовірного коронавірусного зараження. А ще через день температура в дитини стрибнула до 38,5.

“Ми повідомили про це медиків, і, порадившись, ендокринолог і сімейний лікар вирішили, що Катю треба госпіталізувати, бо важко було передбачити, як себе “поведе” цукор. До 9 вечора того ж дня ми отримали результати аналізів, які підтвердили наявність COVID-19. Сімейна лікарка викликала швидку, і нас із Катею госпіталізували”, – каже Людмила.

Матір госпіталізували до інфекційного відділення дитячої лікарні разом з дитиною, бо доньці потрібно було робити ін’єкції інсуліну. У лікарні їх утримували в індивідуальному боксі медзакладу, лікували за протоколом.

Оскільки інфекція протікала без ускладнень, через тиждень пацієнток виписали, зробивши тести і отримавши два негативних результати щодо наявності COVID-19. Наразі Катя почувається нормально, реабілітується після перенесеного вірусного захворювання вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*