У Чернівцях протези для інвалідів виготовляють безкоштовно

У Чернівцях протези для інвалідів виготовляють безкоштовно. чернівці, протез, протезно-ортопедичний цех, інвалід, інвалідність, person, sewing machine, appliance, medical equipment, sewing, home appliance, scientific instrument, sewing machine needle, technician. A woman standing in front of a mirror posing for the camera

У Чернівцях протези для інвалідів виготовляють безкоштовно. чернівці, протез, протезно-ортопедичний цех, інвалід, інвалідність

Людей з інвалідністю обслуговують в протезно-ортопедичному цеху. Протези до ампутованих кінцівок, взуття для нерівних ніг, а також жилети для виправлення сколіозу виготовляють безкоштовно.

– В кожному місті є організація, що займається обслуговуванням людей з інвалідністю, – каже Вадим Лещенко, начальник Чернівецького протезно-ортопедичного цеху. – Інваліди – це не лише ті люди, які мають ампутовані кінцівки, але й з вадами рухомого апарату, ті, що страждають від сколіозів, викривлень спини. Є люди, що мають дефекти стоп. Відповідно, всі вони потребують якихось спеціальних речей, щоб функціонувати. Ці речі ми для них виготовляємо.

“Наше підприємство державне. Тому обслуговування безкоштовне, – зауважує В. Лещенко. – Спершу ми беремо мірки у людини, а вже потім виготовляємо для неї взуття, протези”.

У цеху обслуговують не лише буковинців.

– До нас звертаються і хмельничани, й тернополяни, – розповідає Вадим Лещенко. – Люди мають право вибирати, з яким підприємством працювати.

Раніше протезно-ортопедичний цех знаходився на вулиці Університетській. Зараз його перенесли на вулицю Комунальників у зручніше приміщення.

Як дістатися?

Чернівецький протезно-ортопедичний центр: вулиця Комунальників, 1-А.

Найкраще доїжджати власним транспортом, бо від зупинок громадського транспорту треба йти пішки. Заїзд – з вулиці Винниченка або з Руської.

Інформаційний портал газети «Молодий буковинець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*