У Дніпрі відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю: подробиці (ВІДЕО)

У Дніпрі відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю: подробиці (ВІДЕО). дніпро, ольга волкова, центр соціальної адаптації, маломобільність, інвалідність

У Дніпрі відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю: подробиці. дніпро, ольга волкова, центр соціальної адаптації, маломобільність, інвалідність

Як почувають себе люди з інвалідністю на вулицях міста? Чи стало їм комфортніше за останні роки? Що ще можна зробити для того, щоб такі мешканці міста та гості почували себе ще зручніше? Про це говорили у програмі «Твій вечір» на каналі Дніпро TV.

“Останні два роки мені заздрить взагалі вся Україна, всі організації людей з інвалідністю, бо такої підтримки немає ніде. Сьогодні (3 грудня – ред.) запросили журналістів і відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю. І такого центру ще нема ніде”, – розповіла особа з інвалідністю, голова центру адаптації людей з інвалідністю “Океан добра” Ольга Волкова.

Для центра місто виділило досить просторе приміщення, в якому встановили тренажери. “Змінюються законодавча база, змінюється підхід саме до соціального забезпечення, соціальної підтримки людей з інвалідністю. Ми зараз вносимо зміни до програми благоустрою міста для комфорту маломобільної групи населення. Тому що багато людей не розуміють: маломобільна група населення – це будь-яка людина в у будь-якому віці. Це вагітні жінки, батьки з маленькими дітьми, люди з інвалідністю, люди з тимчасовим розладом здоров’я, люди похилого віку. Навіть вивих кісточки – це маломобільність. За світовою класифікацією маломобільними можуть бути повні або худі люди, люди високого зросту, люди маленького зросту”, – каже Ольга Волкова.

Центр адаптації ще офіційно не відкрився через обмеження червоної зони. “Люди з інвалідністю, які не один рік користуються колісним кріслом – вони будуть консультувати тих, хто нещодавно отримав травму та їх родичів. Тому що люди з інвалідністю – це повноцінні люди. Вони будуть розповідати, як займатися сексом, як народжувати дітей, як виховувати їх без бабусь та дідусів, самостійно. Це люди, які все пройшли. Ми братимемо буквально за ручку та будемо організовувати вихід з дому, посадку в громадський транспорт. Ми постійно проводимо тренінги із водіями електротранспорту. Щоб люди з інвалідністю відчували себе вільно та комфортно”, – розповіла голова центру адаптації людей з інвалідністю “Океан добра” Ольга Волкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*