У Кам’янському відкрили ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

У Кам’янському відкрили ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО). кам’янське, особливими освітніми потребами, послуга, ресурсний центр, садочок

У Кам’янському відкрили ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. кам’янське, особливими освітніми потребами, послуга, ресурсний центр, садочок

У Кам’янському відкрили сучасний ресурсний центр для малечі. Заклад містить інтерактивний блок та кімнату логопеда, повідомляє 34 канал.

З інтерактивним блоком та кімнатою логопеда. У Кам’янському у 31 садочку «Барвінок» відкрили сучасний ресурсний центр для малечі з особливими освітніми потребами. Колектив закладу разом зі своїми маленькими вихованцями підготували невеличкий концерт. А вкінці, діти відпустили у небо синьо-жовті повітряні кульки.

Попри війну, садочок продовжує працювати. Особливу увагу тут приділяють дітям вимушених переселенців та малечі з особливими освітніми потребами. Для цього, кажуть вихователі, у центрі є все необхідне.

«Це блок вчителя-дефектолога, де надаються корекційні розвиткові послуги для дітей з особливими освітніми потребами, консультативний, де надаються консультації і проводяться з батьками. Найбільший блок – це сенсорної інтеграції та активної фізкультури, оскільки діти з особливими освітніми потребами – їм постійно потрібно зміна діяльності», — розповіла вихователь-методист центру розвитку дитини №31 “Барвінок” Антоніна Колоскова.

«Я бажаю, щоб діти росли здоровими, щасливими, бажаю, здоров’я, щастя батькам, нашим вихователям, бажаю миру і перемоги нашій країні», — коментує міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Марина Положай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*