У комунальних закладах середньої освіти будуть забезпечувати безоплатним харчуванням дітей з інвалідністю

У комунальних закладах середньої освіти будуть забезпечувати безоплатним харчуванням дітей з інвалідністю. київ, діти, заклад освіти, харчування, інвалідність

У комунальних закладах середньої освіти будуть забезпечувати безоплатним харчуванням дітей з інвалідністю. київ, діти, заклад освіти, харчування, інвалідність

У комунальних закладах середньої освіти дітей з інвалідністю будуть забезпечувати безоплатним харчуванням.

Таке рішення було прийнято 24 листопада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 78 депутатами.

Як зазначила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко, у дітей повинно бути раціональне харчування, яке відповідає фізіологічним потребам їх організму.

«Питання організації харчування дітей в закладах освіти під час війни залишається актуальним, оскільки навчання потребує високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами. На законодавчому рівні з незрозумілих причин залишено поза увагою розв’язання питання пільгового забезпечення харчуванням дітей з інвалідністю, які можуть навчатись у загальних класах, але мають особливі потреби в харчуванні. Тому було прийнято рішення, яке передбачає забезпечення у комунальних закладах загальної середньої освіти дітей з інвалідністю харчуванням за рахунок коштів бюджету міста Києва», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що міська влада продовжує встановлювати додаткові соціальні гарантії для дітей у столиці.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*