У Краматорську 17 дітей з вадами слуху отримали слухові апарати (ФОТО)

У Краматорську 17 дітей з вадами слуху отримали слухові апарати (ФОТО). краматорськ, акция, вади слуху, подія, слуховий апарат, person, clothing, human face, smile, indoor, floor, posing, family, boy, girl. A group of people posing for a photo

У Краматорську 17 дітей з вадами слуху отримали слухові апарати. краматорськ, акция, вади слуху, подія, слуховий апарат

20 грудня в Краматорській міській лікарні №1 відбулась 17 дітям з вадами слуху видали слухові апарати, що були придбані в рамках акції Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця».

Участь у заході взяли лікар вищої категорії, отоларинголог, керівник “Центру слухової реабілітації” Олександр Мінаєв, голова Донецької обласної організації інвалідів Надія Паламарчук, представники міської влади, лікарі, діти та батьки.

Керівник “Центру слухової реабілітації” Олександр Мінаєв відзначив важливість такої події для дітей з вадами слуху та їх батьків.

«Необхідно своєчасно видати слухові апарати діткам, аби вони мали змогу на повноцінний розвиток мозку. У випадку, коли він отримує недостатню кількість зорової чи слухової інформації, наприклад, відбувається уповільнення діяльності однієї з півкуль. Тому за першочергове завдання ми як лікарі прагнемо якнайшвидше забезпечити дітей слуховим приладдям. Щоб дитина заговорила, вона має добре чути», – зауважив лікар.

За його словами, в цьому році малеча отримала лише по одному апарату, в наступному – будуть видавати другий.

За результатами 13-ї акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Почуй світ», волонтерами України було зібрано 3 875 369, 23 гривень, з яких 156 229, 34 гривень зібрали волонтери Донецької області.

Координатором благодійної акції у Донецькій області є департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*