У Кропивницькому ідею чотирьох мам, які виховують дітей з інвалідністю, втілили в життя (ВІДЕО)

У Кропивницькому ідею чотирьох мам, які виховують дітей з інвалідністю, втілили в життя (ВІДЕО). кропивницький, доступний, зручний, інвалідність, інклюзивний майданчик, person, human face, smile, clothing, outdoor, woman, group, people, fashion accessory, posing. A group of people posing for the camera

У Кропивницькому ідею чотирьох мам, які виховують дітей з інвалідністю, втілили в життя. кропивницький, доступний, зручний, інвалідність, інклюзивний майданчик

В обласному центрі встановили перший інклюзивний майданчик.

Про це йдеться в сюжеті UA Кропивницький, передає “Акула”.

На майданчику є гойдалки, гірка, пісочниці, ігрова дошка. Вони пристосовані для дітей з інвалідністю. Ідея для створення належить чотирьом жінкам, які виховують дітей з інвалідністю.

“Головна мета, щоб цей майданчик був доступний усім, хто має інвалідність – чи то ДЦП, чи аутичне захворювання, чи синдром Дауна. Щоб було зручно заїхати на візочку. Також важливі елементи кольорової гами та мілкої моторики”, – повідомила співорганізаторка створення інклюзивного майданчика Марина Малухіна.

У Кропивницькому більше 200 дітей з інвалідністю. На облаштування майданчика витратили 200 тисяч гривень з державного бюджету.

Інклюзивний ігровий майданчик

Перший інклюзивний ігровий майданчик встановили у Кропивницькому. Розмістили його в Ковалівському парку.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*