У Кропивницькому на біл-бордах замість привітань політика розмістили соціальний фотопроект “Сонячні діти” (ФОТО)

У Кропивницькому на біл-бордах замість привітань політика розмістили соціальний фотопроект “Сонячні діти” (ФОТО). кропивницький, дитина-інвалід, особливими потребами, синдром дауна, фотопроект "сонячні діти", tree, text, human face, handwriting, outdoor, person, sign. A close up of a sign

З нагоди Міжнародного дня людини з синдромом Дауна громадська організація «Рідний Край» спільно з громадською організацією матерів дітей-інвалідів «Серце матері» реалізували благодійний фотопроект. Автором світлин є фотограф Олександр Козловський.

Світлини з талановитими дітьми і дорослими, які мають особливі потреби, 24 лютого розміщені на біл-бордах міста. Проект покликаний інформувати суспільство про те, що діти з особливими потребами такі ж талановиті й життєрадісні, як усі інші, а лікарський діагноз це не вирок, а лише особливість організму.

«Можливості обмежені, здібності – безмежні», «Я ДИТИНА, а не ”синдром Дауна”», «Діти сонця – промінчики добра», – йдеться на бордах.

«Приємно, коли замість банального привітання до 8 березня зі своїм обличчям, політик пропонує розмістити соціальні борди. Дякую Андрій Табалов. Тепер про наших “сонячних” діток знає все місто», – висловила подяку за сприяння в реалізації проекту голова ГО «Серце матері» Людмила Шукрута.

“Рідний край”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*