У Кропивницькому в інклюзивно-ресурсному центрі відкрили сенсорну кімнату (ВІДЕО)

У Кропивницькому в інклюзивно-ресурсному центрі відкрили сенсорну кімнату (ВІДЕО). кропивницький, дитина, підтримка, сенсорна кімната, інклюзивно-ресурсний центр

У Кропивницькому в інклюзивно-ресурсному центрі відкрили сенсорну кімнату. кропивницький, дитина, підтримка, сенсорна кімната, інклюзивно-ресурсний центрСуспільне: Кропивницький

У Кропивницькому в інклюзивно-ресурсному центрі №3 відкрили сенсорну кімнату. Зібрали обладнання, що допомагає дітям розвивати зір, слух, мову, поліпшує психічний та емоційний стани – розповіла директорка Вікторія Готішан, повідомляє Суспільне.

Основний напрямком роботи центру – це є робота з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату. Відвідують центр безкоштовно майже півсотні дітей.

Обладнання для сенсорної кімнати купили за гроші благодійників – це 210 тисяч гривень, розповідає Вікторія Готішан. “Це сенсорна сухостираєма дошка, на якій дітки можуть помалювати, сухий басейн з кульками, панно зоряне небо”.

Під час занять у сенсорній кімнаті дитина заспокоюється та розслабляється, каже психологиня центру Олена Дюрова. “Гарно дуже впливає на емоційну сферу дитини, покращує настрій і дитина получає задоволення. У нас також є акваріум, який вчить дитину концентруватися, розслаблятися”.

Такі центри – це підтримка для дитини, говорить мама вихованця центру Павліна Бойченко. “В дитини моєї діагноз ДЦП і нам потрібно постійно займатися, потрібно постійно відвідувати санаторії. Задоволена обладнанням в центрі, а ще і сенсорна кімната відкрилась, буде для дитини що засвоювати”.

Заняття в сенсорній кімнаті може тривати не більше півгодини.

Ірина Куніцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*