У Кропивницькому відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю

У Кропивницькому відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю. кропивницький, талант, творчість, фестиваль, інвалідність, cartoon, poster, text, screenshot, person. A screenshot of a cell phone screen with text

У Кропивницькому відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю. кропивницький, талант, творчість, фестиваль, інвалідність

28 лютого о 13.30 у Кропивницькому відбудеться фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю.

“Наш фестиваль проводиться в рамках святкових заходів до Міжнародного дня жінок.

Наші талановиті діти за роки роботи нашого Кіровоградського обласного осередку “Народна академія творчості інвалідів” мали честь представляти Кіровоградщину в багатьох різнопланових фестивалях, концертах, конкурсах не тільки в Україні, а й у Польщі, Болгарії, Македонії, Грузії, Франції, Канаді, Молдові, Росії.

В 2017 році були на зйомках телевізійних концертних програм “Рідна мати моя” м. Обухів, “Соловейко України” м. Миргород, а також командою вболівали за нашу Вероніку Чорну на телевізійному шоу “Голос діти”.

Неодноразово з виставками творчих робіт наших талановитих дітей та дорослих були і у Верховній Раді, персональна виставка Аліни Дудник в музеї Лесі Українки в м.Києві в 2017 році. Були представлені талановиті майстри і в музеї ім.Т.Г Шевченка в м.Києві.

Випущені альманахи з поезією та творами наших талановитих авторів.

Тож, шукаємо нові таланти та запрошуємо на фестиваль!” – пише у Фейсбуці Ельміра Небесна.

Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*