У Кропивницькому вперше відкрили зимовий табір для особливих дітей (ФОТО)

У Кропивницькому вперше відкрили зимовий табір для особливих дітей (ФОТО). кропивницький, особлива дитина, зимовий табір, інвалідність, інтегрування, person, smile, clothing, human face, woman, girl, standing, group, christmas tree, posing. A group of people standing in front of a crowd posing for the camera

27 грудня у бібліотеці ім. Д. Чижевського вперше відкрили зимовий табір для дітей з особливими потребами «Джерельце Надії».

Крім дітей, у таборі перебуватимуть і молоді люди з інвалідністю. Традиційно учасників поділили на зміни, які представили свій девіз та пісню. А організатори вручили малечі солодкі подарунки.

«Це вперше на Кіровоградщині відбувається зимовий табір для особливих дітей та молоді. Ми хочемо інтегрувати людей з особливими потребами у суспільство. Адже багато дітей знаходиться на домашньому навчанні і не можуть спілкуватися зі своїми ровесниками», – зазначила Людмила Шукрута, голова громадської організації матерів дітей-інвалідів «Серце матері», одна із організаторів «Джерельця Надії».

Також організатори зазначають, що цього разу волонтерами виступили матері особливих дітей. Участь у таборі приймає 20 дітей та молоді. У програмі – майстер-класи, розвиваючі ігри, конкурси та подорожі по місту.

Триватиме захід 5 днів. А у січні наступного року громадські активісти та батьки планують провести фестиваль «Зимова казка» для особливих діток.

“Рідний край”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*