У Лешківському психоневрологічному інтернаті відкрили відділення підтриманого проживання (ФОТО)

У Лешківському психоневрологічному інтернаті відкрили відділення підтриманого проживання (ФОТО). лешківський психоневрологічний інтернат, відділення підтриманого проживання, проєкт, підопічний, інвалідність

У Лешківському психоневрологічному інтернаті відкрили відділення підтриманого проживання. лешківський психоневрологічний інтернат, відділення підтриманого проживання, проєкт, підопічний, інвалідність

Днями у Лешківському психоневрологічному інтернаті в Сокальському районі відкрили відділення підтриманого проживання підопічних.

«Відкриття в інтернаті відділення підтриманого проживання – важливий крок. Сучасне помешкання, у якому проживатимуть 4 підопічні, є затишним та комфортним. Створити таке місце проживання, яке б функціонально нагадувало сім’ю, – це означає дати підопічним інші життєві можливості. Дівчата почнуть робити те, чого самостійно не робили раніше – облаштовувати свій побут. Упевнена, жінкам тут буде комфортно», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Відтак, тут облаштували дві спальні, вітальню, санвузол та кухню. Жінки самі прибиратимуть, готуватимуть страви на свій смак та самостійно за собою доглядатимуть.

Відкриття такого відділення стало можливим, в тому числі й завдяки перемоги Лешківського психоневрологічного інтернату в конкурсі мікропроєктів обласної ради.

«Велика заслуга у втіленні цього проєкту в життя належить директору Лешківського психоневрологічного інтернату Ользі Хорташко. Дуже важливим є те, що до такої доброї справи долучилась районна влада», – додала начальник управління соціального обслуговування департаменту соцзахисту населення Тетяна Медвідь.

Від департаменту соціального захисту населення підопічним жінкам інтернату вручили подарункові набори косметики.

Довідково:

Групи та відділення підтриманого проживання для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень вже функціонують у Буківському дитячому будинку-інтернаті, Созанському та Поповицькому психоневрологічних інтернатах.

Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*