У Луцьку відбулось перше засідання оргкомітету Міжнародного мистецького фестивалю для людей з інвалідністю “Барви творчості”

У Луцьку відбулось перше засідання оргкомітету Міжнародного мистецького фестивалю для людей з інвалідністю “Барви творчості”. барви творчості, луцьк, засідання, фестиваль, інвалідність

У Луцьку відбулось перше засідання оргкомітету Міжнародного мистецького фестивалю для людей з інвалідністю “Барви творчості”. барви творчості, луцьк, засідання, фестиваль, інвалідність

10 червня в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради відбулось перше засідання організаційного комітету Міжнародного мистецького фестивалю для людей з інвалідністю «Барви творчості». Міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю «Барви творчості», став проєктом-переможцем Бюджету участі міста Луцька у 2019 році. Автор проєкту – громадська організація «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку». Загальний бюджет фестивалю – 221 200,00 тис. грн. Його проведення заплановано на 9 – 11 жовтня 2020 року, тож з метою забезпечення належного та рівневого проведення міжнародного заходу рішенням виконавчого комітету міської ради було створено організаційний комітет фестивалю. Головою комітету є заступник міського голови Ірина Чебелюк, а до його складу увійшли представники міської влади та громадськості міста, повідомляє Луцька міська рада.

На засіданні обговорили загальну концепцію фестивалю, виклики пов’язані з пандемією та запровадженням загальнонаціонального карантину через загрозу поширення вірусу COVID-19.

«В ці дні ми вже призвичаїлися до повідомлень про різні зміни, які в програму запланованих заходів внесла пандемія нової коронавірусної інфекції, наша країна ще повністю не вийшла з запровадженого карантину, а вже йде мова про підготовку до другої хвилі коронавірусу, яка може почати ширитись цієї осені. Точних прогнозів про можливий розвиток ситуації наразі не може дати ніхто» – звернулась до присутніх голова комітету Ірина Чебелюк.

Після довготривалих активних дискусій члени комітету розглянули три можливих варіанти проведення «Міжнародного мистецького фестивалю для людей з інвалідністю «Барви творчості». А саме: проведення фестивалю он-лайн, можливість відтермінування, зміну дати проведення у 2020 році та перенесення проведення на 2021 рік.

Члени комітету вирішили провести наступне засідання 1 липня 2020 року. До того часу розробити детальний план проведення фестивалю, проаналізувати можливість втілення запланованих заходів та на наступному засіданні прийняти остаточне рішення щодо термінів та форми проведення фестивалю.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*