У Луцьку вперше відбувся «Марафон на колесах – 2019» для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (ФОТО)

У Луцьку вперше відбувся «Марафон на колесах – 2019» для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (ФОТО). го ресурсний центр кольорова капустинка, дцп, луцьк, марафон на колесах - 2019, перегони

У Луцьку вперше відбувся «Марафон на колесах – 2019» для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. го ресурсний центр кольорова капустинка, дцп, луцьк, марафон на колесах - 2019, перегони

Громадська організація «Ресурсний центр «Кольорова капустинка», об’єднала навколо себе батьків, які виховують дітей з дитячим церебральним паралічем, більшість з яких пересуваються за допомогою візочків. Молодій організації вже рік, вона потужно та впевнено заявила про своє існування, адже за рік зроблено чимало.

По-особливому вирішили відсвяткувати першу річницю з дня заснування організації. За сприяння Луцької міської ради організовано захід «Успішний старт», який відбувся 28 липня 2019 року на стадіоні «Спортивне ядро» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Родзинкою заходу були перегони на колесах, тобто дітки перебували у дитячих візках, а мами чи тати їх штовхати, або ж на спеціалізованих велосипедах. На завершення перегонів відбувся фінальний забіг усіх охочих діток та осіб, які їх супроводжували. Всі глядачі зустріли таку забаву шквалом оплесків та бурхливою підтримкою! А які щасливі були діти – не можливо передати словами! Для них – це була перша у житті участь у змаганнях та ще й на стадіоні!

«Громадську організацію ресурсний центр «Кольорова капустинка» створили минулого року. Ідею я виношувала більше року. Адже у мене є син, якому в рік поставили діагноз — ДЦП. Коли я з цією ситуацією зжилась, то почала думати, чому в Луцьку немає ніяких організацій, котрі б займались такою категорією дітей. Є для старших, а для діток з ДЦП немає нікого. Я спочатку довго думала, а потім сама зареєструвала таку ГО», — розповіла Іванна Соха.

Ця організація покликана об’єднати батьків та дітей, які стикнулися зі схожими життєвими обставинами та готові об’єднати свої зусилля для створення кращих умов життя, надання послуг реабілітації за новітніми методами, налагодження соціального життя дітей з особливими потребами.

Мама 15-ти річного хлопчика з ДЦП Наталя Грисюк розповіла, що завдяки «Кольоровій капустинці» життя її сина стало набагато яскравішим.

«Моєму малому 15 років. За цей рік, поки існує «Кольорова капустинка», яскравішого року в нас не було. Батьки об’єднались, в нас було багато подій. Завдяки організації наші діти побачили світ таким, яким він є. І на візках змогли все те саме, що й інші дітки», – розповіла жінка.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечило проведення заходу. Зокрема, організовано захід на стадіоні «Спортивне ядро», придбані медалі. Для кожної дитини – члена громадської організації «Кольорова капустинка» придбані футболки з логотипом організації, виготовлено поліграфічну продукцію.

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан привітала присутніх з першою річницею з дня заснування організації. Від імені виконувача обов’язки міського голови Григорія Пустовіта та радника міського голови Ігоря Поліщука запевнила, що міська рада взяла активний курс на підтримку громадських організацій. При управлінні соціальних служб діє соціальний проект «Соціальні послуги в громаді», в рамках якого діти з громадських організацій мають можливість відвідувати різні заходи, екскурсії. Приємно, що діти громадської організації «Кольорова капустинка» цього року побували і на Чорному морі. Від міської ради Ліна Галан вручила голові громадської організації розвиваючу «Світлову пісочницю».

Не обійшлося свято й без казкових героїв, які додали яскравих барв, що надовго залишиться в пам’яті дітвори.

Як на справжніх іменинах дітей частували піцою та морозивом, які безкоштовно надали спонсори.

Всі дітки, які брали участь у змаганнях отримали сувенірні медалі про участь у «Марафоні на колесах – 2019».

Партнери:

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Компанія «Тигрес».
Сімейне кафе «Дядя PIZZA»
Компанія «Дмитрук»
Львівський холодокомбінат ТМ «ЛІМО»
Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна»

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Луцька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*