У Львові відкрили вже третій міні-макет пам’ятника для незрячих (ВІДЕО)

У Львові відкрили вже третій міні-макет пам’ятника для незрячих (ВІДЕО). львів, тарас шевченко, вади зору, міні-макет пам'ятника, незрячий, person, outdoor, ground, clothing, water, man, footwear, lake. A group of people standing on a sidewalk

У Львові відкрили вже третій міні-макет пам’ятника для незрячих. львів, тарас шевченко, вади зору, міні-макет пам'ятника, незрячий

У Львові відкрили міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченку. Зменшену копію встановили поруч із оригіналом спеціально для незрячих, передає “5 канал”.

Тепер люди з вадами зору можуть на дотик відчути, який вигляд має пам’ятник Кобзареві. До міні-макета прикріпили табличку з текстом шрифтом Брайля. Бронзовий бюст встановлений на гранітному постаменті.

Це вже третій міні-макет споруд і об’єктів Львова. Для незрячих відтворили ратушу та собор Святого Юра. Наступною міні-копією буде оперний театр.

“По-перше, я бачу, що Шевченко тут не молодий, а старший, бо я відчуваю – лисина і волосся тільки позаду. Чітко відчуваються всі риси обличчя. Бачу, що є ніс, вуса, підборіддя. Розумію, що він одягнений у плащ”, – розповідає про враження в.о. директора Львівського обласного осередку ГО “Українська спілка інвалідів” Оксана Потимко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*