У Львові водій трамваю відмовилася зачекати на людину з інвалідністю

У Львові водій трамваю відмовилася зачекати на людину з інвалідністю. водій трамваю

1_25_3_42011d723366943fce48a74bd99ec4e51700b2a2На вул.Пасічній, кінцева трамваю №2, водій трамваю (борт №1139) не зачекала, поки жінка інвалід на візку сяде в вагон. У КП “Львівелектротранс” досі ситуацію не прокоментували. Про це УНН повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Дякович.

“Жінка під’їжджала і „маякнула“ водію, що буде сідати, щоб почекала. Вже навіть знайшлися на зупинці люди, які були готові їй допомогти сісти у трамвай, але двері закрилися, трамвай поїхав. Мені передзвонили, я моментально подзвонив у КП „Львівелектротранс“, повідомив про цю проблему”, — зазначив І.Дякович.

Також депутат розказав, що наразі коментарів із роз’ясненням ситуації ще не отримав.

І.Дякович зазначив, що водій трамваю одразу ж почала виправдовуватися відставанням від графіка.

“Із цього випадку ми повинні зробити певні висновки, провести роз’яснювальну роботу. Я свято вірю ще це не було зроблено з метою принизити цю людину. Але я буду спрямовувати запит у КП „Львівелектротранс“. Навіть на пустій зупинці водій мав би допомогти людині”, — додав він.

Також депутат міськради повідомив, що із водієм вже зв’язалися.

“Я навіть не буду просити догани. Це і неправильно догани просити. Це треба людині пояснити. А догана нічого не дасть. Не можна заставити любити людей”, — зазначив І.Дякович.

Раніше І.Дякович написав про цей інцидент на своїй сторінці у Facebook.

Юлія Товстоліс

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*