У Маріуполі для дітей з інвалідністю проводять безкоштовні сеанси іпотерапії (ВІДЕО)

У Маріуполі для дітей з інвалідністю проводять безкоштовні сеанси іпотерапії (ВІДЕО). дцп, мариуполь, аутизм, інвалідність, іпотерапія

У Маріуполі для дітей з інвалідністю проводять безкоштовні сеанси іпотерапії. дцп, мариуполь, аутизм, інвалідність, іпотерапіяСуспільне

Сеанси іпотерапії для дітей з інвалідністю проводять у Маріупольському кінному клубі. З дітьми займається засновниця клубу Олеся Хадаріна. За заняття грошей не бере. Вчить дітей не тільки їздити верхи, а й доглядати за кіньми, повідомляє Суспільне.

Перший кінь у клубі з’явився у 2007 році. Наразі тут утримують 6 коней. Наразі в клубі є чистокровні, рисак, ракени, а також напівкровні та поні.

Серед постійних відвідувачів клубу є діти з інвалідністю. Тут вони спілкуються, доглядають за тваринами та їздять верхи.

Засновниця кінного клубу Олеся Хадаріна, розповіла що серед постійних відвідувачів клубу є діти з інвалідністю. Вони спілкуються, доглядають за тваринами та їздять верхи.

“Розвивається добре дрібна моторика у діток, вони стають більш товариські, тобто вони спілкуються між собою, вони спілкуються з кіньми та іноді бувають такі моменти, що я розумію, що дитина розуміє коня навіть краще за мене, особливо у діток, в яких є якісь відхилення, там аутизм, ДЦП. Вони швидше знаходять контакт”, – розповіла Олеся Хадаріна.

Микола Бунін розповів Суспільному, що займається з кіньми з 13-ти років. Наразі хлопцю 26. Він людина з аутизмом і з конями займається майже кожного дня.

Антон Степура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*