У медичних закладах Києва з’явилась послуга фізичного супроводу осіб з порушеннями зору

У медичних закладах Києва з’явилась послуга фізичного супроводу осіб з порушеннями зору. київ, медичний заклад, порушення зору, послуга, супровід

У медичних закладах Києва з’явилась послуга фізичного супроводу осіб з порушеннями зору. київ, медичний заклад, порушення зору, послуга, супровід

У медичних закладах Києва з’явилась послуга фізичного супроводу осіб з порушеннями зору.

За словами Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської, з початком пандемії, спричиненої Covid-19, людям з інвалідністю стало важче отримувати фахову лікарську допомогу через карантинні обмеження.

«Важливо своєчасно отримувати необхідну лікарську допомогу, тому кілька місяців тому було ініційовано запровадження послуги супроводу людей з порушеннями зору в медичних закладах Києва. Відтепер кожен пацієнт столичних лікарень та поліклінік з порушеннями зору може скористатись допомогою молодшого медичного персоналу або інших працівників закладів охорони здоров’я. Послуга включає зустріч пацієнтів на першому поверсі, супровід до кабінету лікаря або декількох лікарів та згодом до виходу із закладу охорони здоров’я», – зазначила Леся Петрівська.

Леся Петрівська додала, що для отримання послуги фізичного супроводу необхідно звернутися до чергового працівника реєстратури або натиснути кнопку виклику персоналу при вході в медичний заклад.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*