У Полтаві мати змушувала дитину жебракувати й прикидатись інвалідом

У Полтаві мати змушувала дитину жебракувати й прикидатись інвалідом. полтава, допомога, жебракування, милостиня, інвалід, hand, reptile. A person using a cell phone

У Полтаві мати змушувала дитину жебракувати й прикидатись інвалідом. полтава, допомога, жебракування, милостиня, інвалідФото: pravlife.org

Жінка з сусідньої області заробляла на життя в центрі Полтави: в підземці вона з дитиною на інвалідному візку просила милостиню. Та, як виявилось, дитина абсолютно здорова, а візок викликав у полтавців співчуття і жаль, тож люди щедро давали гроші.

– Днями у Полтаві в підземному переході на розі вулиць Європейська-Шевченка просили милостиню жінка та її неповнолітній син. Дитина знаходилася в інвалідному візку. Обоє просили небайдужих допомогти у скруті матері та дитині-інваліду. Звичайно, добродушні полтавці не могли проходити осторонь чужої біди й подавали «нещасним» хто скільки міг. Дехто жертвував купюрами й по 200 гривень. Так тривало кілька днів, поки не дізналася поліція, – розповідає Юрій Сулаєв, речник обласної поліції.

Представники ювенальної превенції поліції виїхали туди, де жебракує дитина. Хотіли вивчити суть проблеми та допомогти родині. Документів жінка, що називалась матір’ю хлопчика, не мала, казала, що загубила.

У Полтаві мати змушувала дитину жебракувати й прикидатись інвалідом. полтава, допомога, жебракування, милостиня, інвалідЖебракувати приїхали з сусідньої області. Фото надане ГУ НП у Полтавській області

Та мати й дитина не зраділи поліції, а хлопчик встав із візка й пішов. Дитину обстежили лікарі зі здоров’ям у хлопчика все гаразд. Потім дитину помістили у притулок, де відмили й нагодували.

Пізніше з’явились у матері докази, що дитина таки її.

Вона розповіла поліції, що приїхала з Кіровоградщини. Познайомилась із полтавцем, у нього й стала жити, а заробляти вирішила у переході у такий спосіб, оскільки дітям завжди більше дають грошей, то залучила й сина.

– Наразі щодо жінки склали протокол, вона під пильним наглядом поліції. А якщо повторно вчинить подібне, то чекатиме кримінальна відповідальність, – сказав Сулаєв.

Ніна Король

«Коло»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*