У Полтаві проведуть спортивно-масовий захід «Без бар’єрів»: флешмоб, танці та цікаві змагання

У Полтаві проведуть спортивно-масовий захід «Без бар’єрів»: флешмоб, танці та цікаві змагання. полтава, змагання, танці, флешмоб, інвалідність, person, outdoor, sky, clothing, footwear, smile, woman, group, people, dance. A group of people standing in front of a crowd posing for the camera

У Полтаві проведуть спортивно-масовий захід «Без бар’єрів»: флешмоб, танці та цікаві змагання. полтава, змагання, танці, флешмоб, інвалідністьМинулого року в центрі міста співали жестовою мовою. Цьогоріч на святі знов покажуть, як це. Фото Ніни Король

У місті вперше відбудеться масштабне дійство – спортивно-масове свято «Без бар’єрів», присвячене Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Відбудеться захід 15 травня о 13 годині в центрі міста – Корпусному парку.

Ідею проведення інклюзивного заходу виношувала років 4 Ірина Твердохліб, керівниця КЗ «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Ірина – борчиня за доступність, права людей з інвалідністю. Колись на її долю випало випробування, що призвело до інвалідності. Тепер жінка активно долучається до різних заходів та сама ініціює їх, аби людям з інвалідністю жилось краще та комфортніше в міському середовищі.

Отже, як розповіла пані Ірина, під час заходу відбудуться такі дійства:

– масовий танцювальний флешмоб. Люди із порушеннями слуху співатимуть жестовою мовою.

До флешмобу долучені учні спецшкіл (№39 та №40) та спецінтернату для глухих дітей, Полтавського реабілітаційного центру, також працівники управління соціального захисту населення та терцентру Подільської райради.

Відбудуться також і змагання з таких видів спорту: бочча, бомбаскет, дартс, теніс, армреслінг, городки, теніс, настільні ігри, канатне містечко, боулінг, йогатерапія тощо.

Атовці запланували роботу в локаціях патріотичного виховання.

Діятимуть також і просвітницькі локації, зокрема полтавцям розкажуть про правила дорожнього руху, ПДР для велосипедистів, а також покажуть, як надавати першу домедичну допомогу.

У Полтаві проведуть спортивно-масовий захід «Без бар’єрів»: флешмоб, танці та цікаві змагання. полтава, змагання, танці, флешмоб, інвалідність

Ніна Король

«Kolo.poltava.ua (Новини Полтави)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*