У Полтаві провели майстер-класи для дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

У Полтаві провели майстер-класи для дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО). полтава, майстер-класи, особливими освітніми потребами, творчість, інвалідність, person, clothing, indoor, group, human face, people, woman, girl, library, learning. A group of people in a room

Майстер-класи для дітей з особливими освітніми потребами. У Полтаві в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді керівники гуртків навчали таких дітей творчості. Як це було, бачили наші журналісти.

Валерія Рибалка, журналіст: Особливі діти теж потребують спілкування і творчого самовираження. Тож, для них влаштували обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості. Тут і різьблення по дереву, малювання, ліплення з пластиліну.

Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді давно працює з дітьми, у яких особливі освітні потреби, в тому числі з інвалідністю. Цього навчального року вирішили змінити формат заходу і організували майстер-клас, аби дітям було не лише цікаво навчатися, а ще й розвиватися у напрямах, які їм до вподоби.

Наталія Дешко, методист ОЦЕВУМ: Ми організували 21 майстер-клас з художньої самодіяльності – це вокал, хореографія, декламаторство, циркове мистецтво і також майстер-класи з декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва. Це є і різьблення, і орігамі, і квілінг. Ми даємо дітям вибір просто спробувати в тих, чи інших видах мистецтва.

Упродовж двох годин після офіційного відкриття діти створювали різноманітні вироби. Організатори попередньо дізнавалися в учасників, що їх цікавить. Після цього формували майстер-класи, які представили на фестивалі.

Олександр Рець, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ: Сьогодні до нас мають приїхати понад 260-ть дітей з усіх районів області, ми запросили для проведення майстер класів тридцять два педагоги. Це керівники гуртків і нашого центру естетичного виховання, закладів позашкільної освіти міста Полтави, і Хорольського і Миргородського районів.

Надія Сакун, директор центру дитячої та юнацької творчості із Горішніх Плавнів розповідає: на фестиваль приїхали 13-ать дітей із їхнього закладу, які є членами міської організації дітей-інвалідів.

Надія Сакун, директор центру дитячої та юнацької творчості (м. Горішні Плавні): Можна вилікувати якісь фізичні вади, можна вилікувати якісь хвороби, а як дитина буде відчувати себе в соціумі, як вона буде адаптуватися в цьому, це звичайно дуже важливо.

Найпопулярнішими на фестивалі були гуртки з різьблення по дереву, паперопластики та сучасної хореографії. Дванадцятирічний Діма розповідає: виготовляє квіти вперше, але гурток паперопластики відвідує постійно і ходить ще на кілька гуртків.

Дмитро, учасник майстер-класу: На лозоплетіння, козацтво, паперопластику і квілінг. Тобі подобається? Да.

У фестивалі взяли участь діти віком від десяти і молодь до 25-ти років.

Валерія Рибалка, Олег Бондаренко, «Полтавські телевізійні новини»

Телеканал «Лтава»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*