У Полтаві відбувся фестиваль «Від серця до серця» (ФОТО)

У Полтаві відбувся фестиваль «Від серця до серця» (ФОТО). від серця до серця, полтава, соціалізація, фестиваль, інвалідність, person, clothing, dance, dress, woman, smile, musical, posing. A group of people posing for the camera

У Полтаві відбувся фестиваль «Від серця до серця». від серця до серця, полтава, соціалізація, фестиваль, інвалідність

Вже 13-й рік поспіль Полтавський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проводить фестиваль творчості людей з інвалідністю «Від серця до серця».

Цього року у підготовці та проведенні фестивалю взяли участь громадські організації, які об`єднують людей з інвалідністю: Полтавська міська організація інвалідів «Пролісок», Полтавська міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, Полтавська обласна організація Українське товариство глухих, Полтавський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація Успішної дії». Також долучилися до участі учні спеціалізованої школи №39, члени колективів художньої самодіяльності УВП «Полтаваелектро», УТОС, Територіальний центр соціального обслуговування управління праці та соціального захисту виконавчого комітету Шевченківської районної в місті Полтава ради, Міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Усі ми різні, але усі ми рівні, – зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко:

– Цей фестиваль за підтримки міської влади проходить вже не вперше. Проводять його традиційно навесні. Фестиваль є безкоштовним і участь в ньому може взяти кожен, хто має таке бажання, не залежно від віку. Даний фестиваль демонструє милосердне та гуманне, дбайливе ставлення до людей з інвалідністю, соціалізації їх у суспільство.

Серед учасників є ті, хто уже багато років дарують свою творчість присутнім, сильні і цілеспрямовані особистості, які є прикладом для інших.

– З 2003 року ми беремо участь в цьому фестивалі. Наші сонячні діти будуть сьогодні показувати хореографічний номер «Полонез». На сцені діти поринають в мистецтво і демонструють суспільству, що вони можуть себе проявити, показавши, свої таланти, – зауважила голова громадської організації самодіяльного театру дітей з особливими потребами «Дзвіночок» Людмила Герасименко.

Фестиваль «Від серця до серця» довгоочікуваний захід для усіх людей з інвалідністю та пересічних полтавців. Можна з впевненістю сказати, що цього свята чекають увесь рік і ретельно до нього готуються.

– Цей фестиваль дає змогу вийти нам на сцену, розвіятися, реалізувати себе, підняти свій культурний та духовний рівень. Колектив «Happy» підготував зворушливий танцювальний номер від людей з вадами зору, – розповіла керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з вадами зору генерації «Успішних людей» Марина Беберях.

Переможці і кожен учасник отримали шквал оплесків та захоплень, а також усі були нагороджені дипломами та подарунками.

Полтавська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*