У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ВІДЕО)

У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ВІДЕО). полтава, дитина, дитячий майданчик, нерозуміння, інклюзія, person, outdoor object, playground

У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик. полтава, дитина, дитячий майданчик, нерозуміння, інклюзія

У Полтаві на вулиці Чураївни, 3/2 відкрили дитячий майданчик з інклюзивними елементами. За словами ініціаторки встановлення, такий майданчик — перший у місті.

Це — дитячий майданчик на вулиці Чураївни, 3/2. Його встановили у рамках “Бюджету участі — 2017”, за ініціативи Людмили Іващенко. За словами жінки, він — єдиний у Полтаві з елементами інклюзії.

“Я вважаю, що інклюзія має починатися саме з дитячих майданчиків. Коли дітки маленькі, вони бачать різних дітей, і тоді розуміють, що всі ми різні, але всі ми рівні”, — переконана жінка.

За словами пані Людмили, вартість та установка майданчика обійшлася у 300 тисяч гривень. Він містить як рухливі, так і розвивально-пізнавальні елементи.

Наталія Дугіна, мама хлопчика Максима з аутизмом, каже: сину до вподоби тут відпочивати, та радіє, що такий майданчик з’явився у місті.

“Моєму сину 8 років, але з трирічного віку, ми стикаємося з нерозумінням, образами, і нерозуміння з боку інших вже так різко не сприймається, але, тим не менше, я вважаю, що це круто, що є майданчик і він інклюзивний, тобто ти сюди прийшов і, грубо кажучи, маєш право тут бути”, — каже жінка.

Встановили цей майданчик понад місяць тому, втім офіційно відкрили 20 жовтня. Дітей цього дня розважали аніматори та дарували їм повітряні кульки.

У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик. полтава, дитина, дитячий майданчик, нерозуміння, інклюзія

Лілія Пасічник, Леонід Авраменко

Poltavske.TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*