У районі відбулася конференція голів осередків інвалідів Хустщини

У районі відбулася конференція голів осередків інвалідів Хустщини. хустщина, адаптація, конференція, пенсія, інвалідність, person, clothing, indoor, table, suit, man, furniture, working. A group of people sitting at a table in a room

У районі відбулася конференція голів осередків інвалідів Хустщини. хустщина, адаптація, конференція, пенсія, інвалідність

Нещодавно у малому залі Хустської районної державної адміністрації за участі голови районної ради Юрія Іванчо відбулася конференція голів осередків інвалідів населених пунктів Хустського району. Під час засідання головою Хустського міськрайонного товариства інвалідів Ольгою Литвин було порушено ряд питань, які на сьогоднішній день турбують інвалідів Хустщини найбільше.

І одна з найбільш хвилюючих – інвалідні пенсії, яких не вистачає не те, що на ліки, але й на прожиток (перерахунок інвалідних пенсій держава поки що не переглядала). Тому Ольга Литвин звернулася до голови ради з проханням допомогти, оскільки міськрайонне товариство інвалідів Хустщини планує написати лист-звернення до КабМіну та Президента України щодо якнайшвидшого перегляду пенсій для людей з інвалідністю.

Наступне питання, яке було порушено під час конференції – проведення місячних курсів навчання для голів осередків інвалідів населених пунктів району щодо підвищення рівня знань для роботи з особливою категорією людей. Сумно про це говорити, та є немало осіб, які стали інвалідами, потрапивши в трагічні ситуації. Вони впадають у депресії, важко адаптуються в суспільстві. Тому Ольга Василівна порушила і питання створення спортивного залу, де б люди з фізичними вадами могли займатися спортом, відходячи від буденності і спілкувалися з людьми, сильними духом, які навчилися жити зі своїми вадами.

Приємно, коли з головами осередків активно співпрацюють і сільські голови. Із шаною та повагою згадували про рокосівського сільського голову – Павла Джугу, горінчівського – Михайла Григанича, копашнівського – Юрія Гангура, монастирецьку – Людмилу Довгій, боронявського сільського голову – Івана Катринця та крайниківського – Василя Сабадоша.

А в підсумку конференції було вирішено провести розширену конференцію, під час якої буде почуто голос району щодо наболілих питань та шляхи їх вирішення. До проведення такого засідання міськрайонним товариством інвалідів буде чітко сформульовано засади конференції і звернення до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра – Володимира Гройсмана.

Khust.Todey

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*