У Словʼянську з’явиться інклюзивний міні-парк «Мрія»

У Словʼянську з’явиться інклюзивний міні-парк «Мрія». словʼянськ, меморандум, міні-парк мрія, прес-конференція, інвалідність

У Словʼянську з’явиться інклюзивний міні-парк «Мрія». словʼянськ, меморандум, міні-парк мрія, прес-конференція, інвалідність

У Слов’янську 29 квітня відбулася прес-конференція з нагоди підписання меморандуму про співробітництво між міської радою, Благодійним фондом «Слов’янська Мрія» та проєктом USAІD «Демократичне врядування у Східній Україні». Цей захід став початком роботи над створенням інклюзивного міні-парку «Мрія».

Спікерами прес-конференції були заступник міського голови Слов’янська Юрій Підлісний, менеджер з провадження проєктів USAІD «Демократичне врядування у Східній Україні» Іван Мукомел, керівник БФ “Слов’янська мрія” Євгенія Алфімова, членкіня фонду Світлана Коваленко та його волонтерка Ірина Асєєва.

Як пояснили спікери, проєкт парку передбачає оновлення муніципального простору та його адаптацію для проведення дозвілля дітей з інвалідністю та їхніх батьків, маломобільних верств населення та мешканців міста, проведення навчально-розважальних заходів в оновленому парку. Вони, зокрема, будуть направлені на соціалізацію та інтеграцію дітей з особливими освітніми потребами.

Після підписання меморандуму почнеться розробка концепції універсального та інклюзивного дизайну простору парку від провідних міжнародних фахівців. Після того, як вона буде готова, фінансові донори допоможуть з обладнанням для інклюзивного простору.

“Я сподіваюся, що завдяки партнерству Слов’янськ отримає чудову локацію, однаково доступну і цікаву для всіх верств населення. Міська рада буде сприяти реалізації цього проєкту”, – зазначив Юрій Підлісний.

Слов’янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*