У США відкрили перший аквапарк для людей з інвалідністю: зворушливі фото

У США відкрили перший аквапарк для людей з інвалідністю: зворушливі фото. morgan’s inspiration island, острів натхнення моргана, сша, аквапарк, інвалідність, sky, swimming, outdoor, toddler, person, water, child, boy, clothing, baby. A girl in a pool of water

У США відкрили перший аквапарк для людей з інвалідністю: зворушливі фото. morgan’s inspiration island, острів натхнення моргана, сша, аквапарк, інвалідність

У Техасі, США відкрили перший у світі аквапарк для людей з інвалідністю. Парк назвали Morgan’s Inspiration Island (Острів натхнення Моргана), повідомляє «Радіо Максимум» з посиланням на boredpanda.

“Наша мета – забезпечити позитивний досвід для гостя в інклюзивному, безпечному, комфортному та не переповненому середовищі”, – стверджує засновник парку Гордон Гартман, який працював з лікарями, батьками, вчителями, терапевтами з особливими потребами та опікунами задля відкриття аквапарку.

У парку видають браслети для відстежування, щоб батьки могли знайти своїх дітей, також тут пропонують водонепронекні інвалідні коляски, які можна взяти в безкоштовну оренду.

Кожна частина парку доступна для інвалідних колясок, а діти з “особливими потребами” можуть безкоштовно відвідувати парк. Парк навіть має можливість швидко змінювати теплоту води, щоб його могли відвідувати чутливі до холоду діти.

А ось як виглядає цей парк:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*