У Сєвєродонецьку відбувся Всеукраїнський інклюзивний фестиваль творчості дітей та юнацтва «Восток – Схід – West – 2022» (ФОТО)

У Сєвєродонецьку відбувся Всеукраїнський інклюзивний фестиваль творчості дітей та юнацтва «Восток – Схід – West – 2022» (ФОТО). восток – схід – west, сєвєродонецьк, адаптація, фестиваль, інвалідність

У Сєвєродонецьку відбувся Всеукраїнський інклюзивний фестиваль творчості дітей та юнацтва «Восток – Схід – West – 2022». восток – схід – west, сєвєродонецьк, адаптація, фестиваль, інвалідність

Участь у відкритті фестивалю взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова. Всеукраїнський інклюзивний фестиваль творчості дітей та юнацтва «Восток – Схід – West» проводиться щороку відповідно у рамках Регіональної цільової програми «Молодь Луганщини» для дітей та молоді з інвалідністю з міст та районів області.

У вітальному слові Катерина Безгинська звернулася до конкурсантів та підтримала перед виступами: «Вкрай важливим є той факт, що Луганщина вже вп’ятнадцяте організовує та проводить цей інклюзивний фестиваль. Цей захід необхідний і молоді з інвалідністю, їх родинам, а також усьому суспільству. Ми повинні розуміти потреби людей, готувати до повноцінного життя в громаді та змінювати ставлення людей до осіб з інвалідністю».

У свою чергу Тетяна Баранцова, яка є засновницею фестивалю «Восток – Схід – West», наголосила на особливій важливості таких конкурсів, адже завдяки їм дітлахи та юнаки з інвалідністю мають змогу довести усім, що ніякі перепони не зможуть зупинити талант.

У онлайн форматі та на сцені талановиті діти демонстрували свої поетичні і вокальні виступи, авторську пісню, а також хореографічні, театральні номери.

В онлайн форматі до Фестивалю приєднаються діти та молодь, представники організацій громадянського суспільства, центрів реабілітації, мешканці дитячих будинків із міста Києва та Київської області, Сумської, Полтавської, Донецької, Закарпатської, Дніпропетровської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Черкаської, Одеської, Житомирської областей.

Головною метою заходу є соціокультурна адаптація дітей та молоді з інвалідністю Луганської області, психологічна допомога і підтримка у складній суспільно-політичній ситуації, створення позитивного іміджу дітей та молоді з інвалідністю у суспільстві, розвиток комунікативних можливостей, творчої самореалізації, соціокультурних навичок, що сприяють підвищенню якості життя дітей та молоді з проблемами здоров‘я як у середовищі однолітків, так і в суспільстві у цілому.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*