У Тернополі розповіли про особливих людей з великим серцем (ВІДЕО)

У Тернополі розповіли про особливих людей з великим серцем (ВІДЕО). лярш, спільнота, тернопіль, презентація, інвалідність, indoor, person, room, clothing, human face, woman, man. A group of people sitting around a living room

Особливий світ особливих людей. У Тернополі презентували спільноту для людей з інвалідністю “Лярш”. В Українському домі “Перемога” демонстрували фільм про учасників спільноти, презентували фотовиставку з їх автопортретами та їхні вироби ручної роботи.

Вони надзвичайно хвилюються і ховають щасливі очі. До такої уваги не звикли. Усі вони – учасники організації “Лярш-Тернопіль”, яка об’єднує людей із розумовою неповносправністю.

У світі “Лярш” працює вже понад 50 років. У перекладі з французької означає “Ковчег”. Заснував організацію в 1964 році в Франції відомий філософ та богослов Жан Ваньє та отець Тома Філіп. Але далеко не всі тернополяни знають про існування цієї спільноти, розповідають організатори. Тому вирішили зорганізувати захід “Мій особливий світ”, щоб показати дари й таланти друзів. Саме так, “друзі”, лагідно називають їх у спільноті.

Голова тернопільського осередку громадської організації “Асоціація Жінок України “Дія” Ольга Шахін вручила менеджеру організації сертифікат на зйомки у телепрограмі “Небайдужі”. Щоб ще більше людей дізналося про друзів з організації “Лярш-Тернопіль”. “Ставлення до людей з особливими потребами є індикатором демократичної держави.

Нам потрібно обов’язково не тільки гаслами підтримати цих людей, а й допомагати і турбуватися про них. Я дуже радію, що тернопільська громада є такою”, каже голова Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України “Дія” Ольга Шахін.

На першому поверсі українського дому “Перемога” виставка робіт спільноти. Тут і картини, і свічки, і намиста. Побачити як працює спільнота можна у майстерні “Вертеп”, що на бульварі Данила Галицького. Заняття проводять асистенти друзям щодня з 10 до 17 години. Тут їх заохочують не лише до майстер-класів, а й вчать вести свій побут. Кожна зроблена ними робота – це маленька перемога над собою і своєрідний виклик світові, що любов і добро творять дива.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Т1 Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*