У Тернополі за допомогою фотопроекту показали, що усі обмеження лише в нашій уяві (ФОТО)

У Тернополі за допомогою фотопроекту показали, що усі обмеження лише в нашій уяві (ФОТО). тернопіль, суспільство, фотовиставка, фотопроект, інвалідність, person, ground, clothing, sitting, smile, outdoor, footwear, human face, people, woman. A group of people sitting on a bench posing for the camera

У Тернополі за допомогою фотопроекту показали, що усі обмеження лише в нашій уяві. тернопіль, суспільство, фотовиставка, фотопроект, інвалідність

1 червня на Театральному майдані міста у Міжнародний день захисту дітей тернополянам показали фотовиставку під назвою «Дитинство одне для всіх». За допомогою проекту організатори привернули увагу мешканців до інклюзивної освіти та єднання дітей в соціумі незалежно від стану їх здоров’я.

Ініціаторами фотопроекту є громадська організація «Ділові українські жінки» та авторка проекту «Життя без меж» Олена Коваль. У цей день вони привернули увагу до особливих діток в нашому суспільстві, які потребують комфорту та сприйняття їх в соціумі незалежно від стану здоров’я. Організатори представили полотна, на яких зображені діти з особливими потребами поруч зі своїми однолітками.

– 1 червня вийшло по-справжньому сімейним святом, дуже позитивним та теплим. Так багато людей підходило фотографуватись на фоні виставки «Дитинство одне для всіх», люди приходили цілими сім’ями та приводили діток, – пишуть у спільноті ГО «Ділові українські жінки». – Сподіваємось, нам вдалося показати усім, що у дитинства немає інвалідності, що усі обмеження лише у нашій уяві, що ми є саме тією частиною суспільства, для якої усі діти почуті та рівні.

Мархоцька Анастасія

Фото з допису

Терен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*