У Тячеві відкрили відділення «Раннє втручання» при реабілітаційному центрі (ВІДЕО)

У Тячеві відкрили відділення «Раннє втручання» при реабілітаційному центрі (ВІДЕО). тячів, відділення, допомога, раннє втручання, інвалідність, floor, furniture, indoor, wall, table, red, desk, chair. A red table

У Тячеві на базі реабілітаційного центру «Парасолька» відкрили відділення «Раннє втручання». Мова йде про допомогу тим родинам, де є діти з вже встановленою або підозрою на інвалідність. Лікар-педіатр, логопед, психолог та інші спеціалісти працюватимуть з малечею та їх родинами, інформує M-Студіо.

Згідно зі статистикою, сьогодні у Тячеві є близько130 дітей, які могли б стати клієнтами відділення «Раннє втручання». Та дуже важливо не тільки діагностувати проблеми зі здоров’ям в дитини, а й вчасно звернутись по допомогу. Логопед Олександра Дан розповідає, які мовні відхилення мають стати дзвіночком для батьків.

Спеціалісти кажуть, що саме батькам зазвичай найважче прийняти хворобу дитини. Відповідно у відділенні «Раннє втручання» працюватиме і психолог. Робота направлена на можливість жити у нормальному темпі життя, розвивати навички дитини у звичному середовищі, навчати та виховувати своїх дітей разом з іншими дітьми.

Під час офіційного відкриття відділення «Раннє втручання» у Тячеві присутні наголосили на важливості територіальної та економічної доступності. Такі центри мають бути розташовані близько до сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Економічна доступність обумовлена тим, що фінансування раннього втручання здійснюватиметься через державні програми або через отримання грантів від донорських організацій. Тож для тих, хто має дитину з інвалідністю або підозрює в неї якісь відхилення – не зволікайте, звертайтесь по допомогу до спеціалістів відділення «Раннього втручання» при реабілітаційному центрі «Парасолька».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*