У всіх районах столиці створять центри раннього втручання

У всіх районах столиці створять центри раннього втручання. київ, центр раннього втручання, порушення розвитку, послуга, інвалідність

У всіх районах столиці створять центри раннього втручання. київ, центр раннього втручання, порушення розвитку, послуга, інвалідність

У всіх районах столиці створять Центри раннього втручання для надання медичних послуг дітям віком до чотирьох років. Загалом таких центрів буде десять.

Таке рішення прийняли 31 серпня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 97 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, це рішення надасть змогу утворити у кожному районі столиці центр для надання послуг раннього втручання дітям віком до чотирьох років, які мають порушення розвитку, чи ризик виникнення таких порушень.

«У розвинених країнах світу давно запроваджена і успішно функціонує мережа закладів раннього втручання. Це дозволяє вчасно виявити та скорегувати порушення розвитку дитини, забезпечити профілактику виникнення таких порушень, покращити розвиток, уникнути інвалідності та у майбутньому забезпечити повноцінне життя. Також, що не менш важливо, центри раннього втручання надають необхідний супровід та підтримку родинам таких дітей», – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що створення Центрів раннього втручання у столиці покращить якість надання соціальних послуг.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*