У Запоріжжі стартував незвичайний проект “РівноДоступні” (ВІДЕО)

У Запоріжжі стартував незвичайний проект “РівноДоступні” (ВІДЕО). запоріжжя, рівнодоступні, суспільство, фотовиставка, інвалідність, screenshot, human face, person, smile, clothing, woman, green. A person holding a sign

У Запоріжжі стартував незвичайний проект “РівноДоступні”. запоріжжя, рівнодоступні, суспільство, фотовиставка, інвалідність

Вони сильні на противагу долі. У Запорізькому національному університеті відкрили фотовиставку “РівноДоступні”. Всі люди на світлинах мають інвалідність, але вони сильні духом. Глядачам представили 24 фотопортрети.

Виставка “РівноДоступні” створена для того, аби показати як людина з інвалідністю може досягти успіхів і всупереч всім обмеженням знайти гідне місце у суспільстві. Таким прикладом є і Олександра. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, у свої 18 дівчина професійно грає на віолончелі. Говорить, що музика надихає людей на справжні почуття.

Портрет Людмили Доновської. Вона погано бачить, але це не заважає їй жити повноцінним життям – у жінки четверо дітей, має роботу та хобі.

Організатори кажуть – кожен повинен мати шанс бути побаченим і почутим, тому і з’явилась ідея створити саме таку фотовиставку. Запоріжжя це п’яте місто, де стартує проект “РівноДоступні”. Виставка триватиме до 18 жовтня.

Телеканал Z

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*