Український фільм отримав приз в Парижі

Український фільм отримав приз в Парижі. драма іно, кінофестиваль paris film festival, приз, суспільство, інвалідність

Український фільм отримав приз в Парижі. драма іно, кінофестиваль paris film festival, приз, суспільство, інвалідністьАвтор: Facebook / Дмитро Коршак та Олеся Мещерякова грають закоханих інопланетянина та дівчину з Землі у короткометражці “ІНО”. Стрічка здобула приз на Паризькому кінофестивалі Paris Film Festival.

Короткометражна драма “ІНО” здобула приз на Паризькому кінофестивалі Paris Film Festival. Розповідає про стосунки дівчини з інопланетянином. Присвячена сприйняттю сучасним суспільством людей з інвалідністю, повідомляє Gazeta.ua.

“Непомітно для глядача його проведуть у світ рефлексій “інопланетян”, які живуть поруч із нами – інопланетян через відмінність їх від звичайних людей, тому фільм й має назву “ІНО””, – йдеться на сайті Держкіно.

Раніше фільм було відібрано до довгого списку номінантів на V Національну кінопремію “Золота Дзиґа” у номінації “Найкращий короткометражний ігровий фільм”. Також потрапив до конкурсної програми Kalakari Film Festival в Індії і став лауреатом кінофестивалю SHORT to the Point Румунії.

Фільм створили у співпраці режисери Віктор Романюк та Кадім Тарасов.

Кадім Тарасов – засновник студії Chupacabra Production. Знімав кліпи гуртам ТОЛ, “Антитіла”, “ТНМК”, O.Torvald, співачкам Гайтані, Світлані Лободі, музиканту Арсену Мірзояну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*