“Усі ми різні, усі ми рівні”

“Усі ми різні, усі ми рівні”. вараш, асоціація надія, море, оздоровлення, інвалідність, person, clothing, outdoor, smile, group, toddler, posing, boy, footwear, girl. A group of people posing for a photo

“Усі ми різні, усі ми рівні”. вараш, асоціація надія, море, оздоровлення, інвалідність

Вараш. Сонце, море, пляж… Саме такі асоціації викликає літо. І всі, чи то діти, чи то дорослі, з нетерпінням чекають його, щоб отримати масу позитивних емоцій і заряд на весь рік.

З нетерпіння чекали його і члени асоціації «Надія». Адже кожного літа, дякуючи міській владі, вони мають можливість провести десять чудових днів на березі Чорного моря. Тому червень для них дуже жаданий і особливий. І от, 10 червня, 12 сімей, що виховують дітей та молодь з інвалідністю, вирушили до Чорного моря.

Автобус, потяг, знову автобус і, нарешті, селище Лазурне, де всіх гостинно зустрів санаторій «Чайка». Сказати, що дорога втомлює, це нічого не сказати, але воно того варте. Скільки радості випромінювали дитячі очі, скільки позитиву йшло від їхніх емоцій – батьки не могли натішитись і самі, забувши про втому, раділи разом з ними. На такій позитивній хвилі пролетіли всі 10 днів.

Звичайно, окрім сонця і моря, були і процедури для осіб з інвалідністю, були і розваги, святкування днів народження, були і екскурсії по селищу, були вечірні посиденьки біля вогню, шашлики, було все, що наповнювало любов’ю, радістю, драйвом кожну душу.

Усі ми різні, усі ми рівні – цей слоган добре розуміє наша міська влада. Ви даєте можливість відчувати себе рівними. Адже так важливо не залишитись на узбіччі громади міста. Велика вдячність міському голові, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту за ті справи, які ви робите для осіб з інвалідністю. А за оздоровлення на морі – особлива вдячність. Той морський запал члени асоціації привезли і до рідного міста. Хай іскорки радості ще довго не гаснуть у їхніх очах, а запалюють на хороші справи тих, хто може допомогти.

Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія»

Вараська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*