В Чернівцях відкрили перший центр для особливої молоді (ФОТО)

В Чернівцях відкрили перший центр для особливої молоді (ФОТО). даруй тепло, центр денного перебування, чернівці, соціальні навички, інвалідність

В Чернівцях відкрили перший центр для особливої молоді. даруй тепло, центр денного перебування, чернівці, соціальні навички, інвалідність

16 липня у Чернівцях відбулося відкриття першого Центру денного перебування для особливої молоді “Даруй тепло”. Він розташований за адресою вул. Шевченка 41.

Центр створено спільними зусиллями батьків, волонтерів та меценатів, пише molbuk.ua.

Діяльність Центру буде направлена на формування та розвиток у молоді з інвалідністю основних соціальних навичок таких як особиста гігієна, самообслуговування, спілкування, пересування, тощо.

Центр надаватиме комплекс заходів з ранньої психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації особам з інвалідністю віком від 18 років.

Як зазначає керівниця центру “Даруй тепло”, Марія Чегорян, в центрі вже є 13 дітей, які тут навчатимуться.

“В нас в Чернівцях для молоді старшого віку немає нічого, тому наш центр буде першим. Молодь тут буде займатися арт-терапією, будуть вчитися читати, писати, проходитимуть легку реабілітацію. В нас є кухня, вони будуть вчитися готувати якісь легкі страви. Навчання почнуться вже з серпня.” – розповідає Марія Чегорян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*