В інтернатних закладах Києва розміщено 144 вимушені переселенці з числа одиноких літніх людей, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю

В інтернатних закладах Києва розміщено 144 вимушені переселенці з числа одиноких літніх людей, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. київ, літня людина, переселенец, інвалідність, інтернат, wheel, person, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, land vehicle. A statue of a bicycle

В інтернатних установах Києва, які підпорядковані Департаменту соціальної політики, перебувають 144 вимушені переселенці з різних регіонів України з числа одиноких літніх людей, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У Дарницькому дитячому будинку-інтернаті перебуває 51 дитина з інвалідністю з Харківщини. Ще 40 жінок з інвалідністю з Донецької області було розміщено в жіночому Психоневрологічному інтернаті. Також 40 людей літнього віку та осіб з інвалідністю з Донеччини вже перебувають у Київському геріатричному пансіонаті. У цьому ж закладі перебуває майже 20 осіб вимушених переселенців з Приірпіння», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА додала, що всі вони забезпечені харчуванням та можуть отримати медичну допомогу. За тими особами, які не здатні до самообслуговування, здійснюють догляд працівники установ.

Офіційний портал Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*