В Мінсоцполітики триває реалізація проекту TWINNING «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”

В Мінсоцполітики триває реалізація проекту TWINNING «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реалізація, інвалідність, person, clothing, suit, woman, man, table, computer. A group of people standing around a table

В Мінсоцполітики триває реалізація проекту TWINNING «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реалізація, інвалідність

В Міністерстві соціальної політики 28 лютого відбулась робоча зустріч із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Олександрою Чуркіною, участь у якій взяли заступник директора Департаменту аналітичного та організаційного забезпечення діяльності керівництва Міністерства, постійний радник проекту Twinning з української сторони, Маргарита Кропівницька, лідер проекту Twinning з французької сторони, Андрій Третяк та голова комітету експертів з питань прав осіб з інвалідністю Ради Європи, Дімітріс Нікольський.

Під час зустрічі було обговорено пріоритетні завдання Уряду – реформа деінституалізації та впровадження послуги раннього втручання в Україні. Олександра Чуркіна зазначила, що сьогодні, під час реалізації проекту Twinning досвід представників Ради Європи є надзвичайно важливим. Вона поінформувала, що над реалізацією системи раннього втручання вже працюють і представники державних органів влади в Україні і експерти проекту Twinning. Тобто, консолідовані всі зусилля та дії на формування послуги, яка б відповідала вимогам сьогодення.

Окрім того було зауважено на потребі щодо детального вивчення нормативно-правової бази європейських країн, які є провідними в системі захисту прав дітей, які потребують підтримки.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*