В обласному центрі вперше провели соціальний проект для мам особливих дітей (ФОТО)

В обласному центрі вперше провели соціальний проект для мам особливих дітей (ФОТО). кропивницький, проект дивовижні мами, сцена, учасниця, інвалідність, person, people, clothing, human face, group, man, indoor, woman, crowd, event. A group of people sitting in chairs in front of a crowd

В обласному центрі вперше провели соціальний проект для мам особливих дітей. кропивницький, проект дивовижні мами, сцена, учасниця, інвалідність

16 березня у Кропивницькому вперше провели благодійний соціальний проект “Дивовижні мами”. Це захід про мам, які виховують дітей з інвалідністю.

“У місті проводять різноманітні заходи. Приємно, що цього разу проект для матусь особливих дітей. Ці жінки – героїчні люди. Сьогоднішній захід покаже цих матусь зовсім із іншого ракурсу”, – зауважив депутат міської ради Олег Краснокутський.

Проект організували обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Народна академія творчості інвалідів” разом із театральним брендом Madina-style за підтримки управління молоді та спорту міськради.

“Хочу висловити слова подяки усім учасницям за те, що погодилися взяти участь у цьому проекті. Дівчата, кожна із вас – переможниця. Оплески із цього залу вкотре вам доведуть, що ви дійсно сильні жінки”, – наголосила заступник начальника управління молоді та спорту міськради Катерина Черкасська.

На сцену обласної філармонії вийшли дев’ять учасниць. Кожну нагородили подарунками від спонсорів і партнерів проекту, а також подяками за участь у заході.

Для присутніх виступали танцювальні колективи міста та суперфіналіст шоу “Х-фактор” 9 сезону Дмитро Волканов.

“Рідний край”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*