В області впроваджується системний підхід до підтримки дітей з інвалідністю

В області впроваджується системний підхід до підтримки дітей з інвалідністю. запорізька область, дитина-інвалід, раннє втручання, тренинг, інвалідність, person, road, window, wheel, riding, clothing, tire, auto part, toddler. A woman riding a bike next to a window

В області впроваджується системний підхід до підтримки дітей з інвалідністю. запорізька область, дитина-інвалід, раннє втручання, тренинг, інвалідністьУ Запорізькій області розпочав роботу новий проект – «Формування політики раннього втручання», який реалізується за ініціативи ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» та фундації «Захист прав дітей» за підтримки фонду ООН ЮНІСЕФ. Його запроваджено в якості пілотного також у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Для просування проекту на місцевому рівні в облдержадміністрації проведено дводенний тренінг для фахівців профільних державних структур, представників громадських організацій, які опікуються проблемами дітей-інвалідів, батьків дітей з інвалідністю. Це перший етап підготовки, який передбачає ознайомлення з системою раннього втручання. Слухачі тренінгу дізналися про систему заходів, спрямованих на розвиток дітей раннього віку з фізичними, сенсорними, психічними, інтелектуальними порушеннями або ризиком виникнення таких порушень, а також орієнтованих на супровід та підтримку їхніх батьків. Також було представлено існуючий досвід системи раннього втручання на міжнародному та національному рівнях.

Подальше завдання учасників тренінгу – об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін та спрямувати здобуті знання на впровадження системи раннього втручання на місцевому рівні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*