В Одесі пройде конференція з питань впровадження соціальної моделі раннього втручання

В Одесі пройде конференція з питань впровадження соціальної моделі раннього втручання. одеса, конференція, круглий стіл, раннє втручання, інвалідність, design, graphic, cartoon, screenshot, typography, abstract, text, vector, vector graphics, clipart. A drawing of a face

30-31 травня 2019 року на базі оздоровчого комплексу ПАТ «Одескабель» (Миколаївська дорога, 140) відбудеться конференція «Разом ми – сила», присвячена питанням впровадження моделі раннього втручання.

Захід відбудеться в рамках грантового проекту «Партнерство. Фахівці – батьки – влада» спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що реалізують HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ).

У роботі конференції візьмуть участь: представники міської та обласної влади, громадських організацій «Особливі діти», «Здорове суспільство» , Центру раннього втручання м. Одеси, благодійного фонду «Сонячні діти», регіональні представники платформи «Батьки за раннє втручання в Україні», батьки дітей з особливими потребами.

У рамках конференції відбудеться круглий стіл «Ділимось досвідом співпраці». Під час зустрічі учасники поділяться досвідом розвитку послуги раннього втручання у своїх регіонах, обговорять питання стандартів надання послуги. Також будуть представлені презентації співпраці фахівців та батьків.

Конференція буде проходити: 30 травня – з 10:00 до 18:00 та 31 травня – з 9:00 до 17:00.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 0679799714,

***

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей/розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. Раннє втручання включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, орієнтована на відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами громадськості.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*