В Одесі проводять лікування та реабілітацію дітей-інвалідів

В Одесі проводять лікування та реабілітацію дітей-інвалідів. одеса, дітей-інвалідів, лікування, реабілітація, інвалідність, wheel, abstract, person, silhouette, cart, drawn. A person riding a horse

У 2016 році в Одесі реабілітація дітей-інвалідів згідно з індивідуальними програмами реабілітації проводилася в семи дитячих міських поліклініках, спеціалізованих відділеннях дитячої міської клінічної лікарні №3 та дитячої обласної клінічної лікарні.

Також у якості реабілітаційних баз для дітей використовувалися: КУ «Центр реабілітації осіб з відхиленнями в психофізичному розвитку», Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє», Медичний центр реабілітації дітей із соматичними захворюваннями МОЗ України, санаторії «Хаджибей», «Затока», «Люстдорф», Міжнародна клініка відновного лікування (м. Трускавець).

Усі діти-інваліди торік проходили амбулаторне оздоровлення, а 46,4% дітей були направлені на оздоровлення в стаціонари. Санаторно-курортне оздоровлення у 2016 році пройшли 172 дитини з інвалідністю.

На забезпечення дітей-інвалідів пільговими медикаментами у 2016 році було спрямовано понад 1,6 млн. гривень. Крім цього, 238 дітей потребували забезпечення технічними засобами реабілітації та отримали їх на загальну суму понад 500 тис. гривень.

Крім того, в Одесі діти з інвалідністю низку препаратів отримують безкоштовно в рамках міської програми «Здоров’я». Всі діти-інваліди з цукровим діабетом в повному обсязі забезпечені препаратами інсуліну. Діти з цукровим діабетом, які використовують інсулінові помпи, забезпечені дорогими витратними матеріалами на загальну суму 815 тис. гривень.

Всі десятеро дітей-інвалідів з гемофілією торік у повному обсязі були забезпечені препаратами факторів зсідання крові на суму 1 млн. 260 тис. гривень. Пацієнти з фенілкетонурією отримали лікувальне харчування на суму понад 1,8 млн. гривень. Хворі з муковісцидозом були забезпечені ферментними препаратами на суму понад 700 тис. гривень. Також 12 дітей з ювенільним ревматоїдним артритом забезпечувалися дорогими біологічними препаратами на суму 2 млн. 262 тис. гривень.

Також діти-інваліди за наявності медичних показань безкоштовно забезпечуються послугою з дорогої високотехнологічної діагностики — комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії.

В Одесі працює Програма безкоштовного забезпечення дітей з інвалідністю по слуху засобами реабілітації — слуховими апаратами. Направлення на комісію для отримання рецепту на слуховий апарат видають лікарі територіальних дитячих поліклінік.

Міська влада Одеси об’єднує зусилля з громадськими організаціями батьків дітей-інвалідів для забезпечення комплексної допомоги, реабілітації і підтримки.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*