В Ужгороді семінар для батьків дітей-аутистів зібрав більше півсотні слухачі (ФОТО)

В Ужгороді семінар для батьків дітей-аутистів зібрав більше півсотні слухачі (ФОТО). доброміла смолак, ужгород, адаптація, аутист, семінар, person, computer, clothing, indoor, table, furniture, laptop, design, whiteboard, desk. A group of people in a room

Головна проблема у тому – що батьки не зовсім розуміють, як правильно поводитись з дітками-аутистами

В Ужгороді семінар для батьків дітей-аутистів зібрав більше півсотні слухачі. доброміла смолак, ужгород, адаптація, аутист, семінар

Чим люди з аутизмом відрізняються від звичайних, як допомагати їм адаптуватися розповіла в Ужгороді польська фахівчиня Доброміла Смолак, яка має 10-річний досвід роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру. Семінар, у першу чергу, був розрахований на батьків дітей-аутистів та фахівців, які працюють з такими дітьми.

“Я прагну донести – цю проблему можна усунути граючись з дітьми. Батьки повинні вселяти в дитину віру в те, що їй все під силу”, – таким підходом ділилася з присутніми польська фахівчиня.

На семінар прийшло понад 60 осіб, хоча спочатку очікувалася набагато менша аудиторія. Це свідчить про актуальність питання для Закарпаття, – зазначили організатори семінару.

Владислава Мазур

pershij.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*