В Ужгороді стартувала Міжнародна науково-практична конференція щодо розвитку системи надання послуг людям з інвалідністю (ФОТО)

В Ужгороді стартувала Міжнародна науково-практична конференція щодо розвитку системи надання послуг людям з інвалідністю (ФОТО). ужгород, конференція, послуга, івент, інвалідність

В Ужгороді стартувала Міжнародна науково-практична конференція щодо розвитку системи надання послуг людям з інвалідністю. ужгород, конференція, послуга, івент, інвалідність

В Ужгороді почалася V Міжнародна науково-практична конференція (в онлайн-режимі) «Актуальні питання розвитку системи надання освітніх, соціальних, медичних, абілітаційних/реабілітаційних послуг особам з інвалідністю».

Відкрили триденне фахове обговорення ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка, заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, начальник відділу реабілітаційних послуг та зайнятості осіб з інвалідністю Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики України Роман Пилипенко, директорка Благодійної організації “Комітет медичної допомоги в Закарпатті” Наталія Кабацій.

Сьогодні учасники конференції – вітчизняні фахівці та їхні колеги з Нідерландів, Узбекистану, Словаччини та Швейцарії – представлять теоретичні (наукові) доповіді.

Загалом для участі в науково-практичному івенті подали заявки понад півтори сотні зацікавлених осіб з усіх регіонів України та понад десяти країн світу.

Трансляцію заходу можна відстежувати на сторінці у мережі Facebook: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=650447145904141&id=100028165846242&extid=tqALbEs5Dc8mn9ht та за посиланням у YouTube: https://youtu.be/QeP-g-jQS4o.

«Закарпаття онлайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*