Вебінар “Інвалідність: очікування vs реальність. Як підготувати інклюзивний матеріал і не наробити помилок”

Вебінар “Інвалідність: очікування vs реальність. Як підготувати інклюзивний матеріал і не наробити помилок”. вебінар, дискримінація, журналіст, інвалідність, інклюзія

Вебінар “Інвалідність: очікування vs реальність. Як підготувати інклюзивний матеріал і не наробити помилок”. вебінар, дискримінація, журналіст, інвалідність, інклюзія

Напередодні 3 грудня, до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю, запрошуємо журналістів, журналісток, а також викладачів і викладачок журналістики долучитися до вебінару 17 листопада о 15:00 на тему: “Інвалідність: очікування vs реальність. Як підготувати інклюзивний матеріал і не наробити помилок”.

Про інвалідність, певно, не писав тільки лінивий. Але чи завжди ми готові коректно говорити на цю тему? Чи можна поставити знак “дорівнює” поміж поняттями “інвалідність” та “інклюзія”? Зрештою, що є важливим під час підготовки матеріалів про права людей з інвалідністю?

Також на заході ви дізнаєтеся:

  • #святаінклюзія, або як говорити про інвалідність.
  • Ми можемо більше, ніж від нас очікують. Порівняємо, як пишуть про людей з інвалідністю та без.
  • Множинна дискримінація – чому варто про це говорити.

Лекторка – Тетяна Герасимова, комунікаційна менеджерка ГО “Fight for Right”, координаторка школи для дівчат та жінок з інвалідністю “Лідерка”.

Вебінар транслюватиметься на фейсбук-сторінці ZMINA та ПРООН в Україні 17 листопада з 15:00 до 16:30.

Контактна особа: Ірина Виртосу, .

***

Освітній захід у межах Академії з прав людини для викладачів та викладачок є спільною ініціативою Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту ПРООН “Права людини для України”, який впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

«Центр прав людини ZMINA»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*