Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю»

Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю». херсонська область, вакцинація, вебінар, щеплення, інвалідність

Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю». херсонська область, вакцинація, вебінар, щеплення, інвалідність

Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про щеплення немало міфів та страшилок. Найбільш чутливі до цих питань батьки діток з інвалідністю.

Щоб допомогти батькам дітей з інвалідністю розвіяти сумніви щодо щеплень, ГО «Батьки за вакцинацію» проводить вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації в межах проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії наданої через Британське посольство в Україні.

Фахівці з імунопрофілактики та досвідчені батьки під час двох онлайн вебінарів дадуть відповіді на актуальні та бентежні запитання батьків, допоможуть розібратися з міфами та страшилками й надихнуть батьків на нові кроки заради здоров’я їхніх діток.

Спікери вебінару:

  • Федір Лапій, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.
  • Ірина Андріяш, одна з засновниць ГО «Батьки за вакцинацію», мати двох синів, яка пройшла шлях від упередженого ставлення щодо щеплень до свідомої активної підтримки вакцинопрофілактики.

Модератор вебінару:

  • Ірина Волошина, лікар, консультантка ПРООН

Реєстрація: https://forms.gle/KLQbmjc5vDkrYmLu9

Дата: 18 березня 2021

Час: 14:00-16:30

Участь у вебінарі безкоштовна. Долучайтеся!

Білозерська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*