Відбулось засідання координаційної ради у справах осіб з обмеженими фізичними можливостями

Відбулось засідання координаційної ради у справах осіб з обмеженими фізичними можливостями. ніжин, доступність, засоби реабілітації, обмеженими фізичними можливостями, інвалід, table, person, indoor, wall, group, people, clothing, man, human face, adult. A group of people sitting at a table

Відбулось засідання координаційної ради у справах осіб з обмеженими фізичними можливостями. ніжин, доступність, засоби реабілітації, обмеженими фізичними можливостями, інвалід

Ніжин. 26 червня відбулось засідання координаційної ради у справах осіб з обмеженими фізичними можливостями, котру очолює заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко.

Узяв участь у засіданні голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин.

Члени координаційної ради розглянули два питання.

Спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лілія Чернова доповіла про стан облаштування об’єктів фізичного оточення на предмет їх доступності за інформацією сільських та селищної рад.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Леся Лозова зауважила, що всі навчальні заклади району обладнані засобами доступності для інвалідів.

Усі заклади соціального значення та сфери обслуговування облаштовані пандусами, але не всі споруди відповідають вимогам – повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Олександр Ярмак.

У зв’язку з почутим, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин дав доручення Олександру Ярмаку обстежити всі об’єкти фізичного оточення на предмет їх доступності, в тому числі культові споруди, зробити відповідний аналіз та направити приписи до відповідних сільських рад.

Також члени координаційної ради обговорили питання забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Шевчун розповів про проведену роботу у цьому напрямку.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин питання забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації взяв на особистий контроль.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА

Ніжинська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*