Відкриття інклюзивного креативного хабу

Відкриття інклюзивного креативного хабу. креативний хаб зачарована десна, чернігів, проект, інвалідність, інклюзія, hand, finger

Проект «Креативний хаб «Зачарована Десна» діє на базі громадської організації «Голос батьків» за підтримки Українського культурного фонду. Його мета – допомогти в реалізації культурних потреб молоді та людей з інвалідністю старшого віку. Запрошуємо представників ЗМІ завітати в четвер,16 липня, до офісу ГО «Голос батьків» (адреса в Чернігові: вул. Захисників України, 9б, у дворі за магазином «Сільпо»), аби більше дізнатися про цей проект і познайомитися з його учасниками. Початок – 14.00, повідомляє «Чернігівський монітор».

Голова правління ГО «Голос батьків» Ольга Дей розкаже про заходи, що відбудуться в рамках проекту. Це серія майстер-класів з вокалу (в тому числі за методом Карла Орфа), живопису, ліплення з глини, театрального мистецтва, підводної хореографії. Творчі люди з інвалідністю відвідають екскурсії на байдарках і проведуть творчий фестиваль у форматі резиденцій на природі. Вони підготують декілька концертів і виставок-ярмарок своїх декоративних виробів і картин.

За словами виконавчої директорки ГО «Голос батьків» Любові Карасьової, проект ставить перед собою такі завдання:

– безбар’єрний доступ людей з різними фізичними обмеженнями до культурного середовища;

– новий рівень знань та досвід для розвитку творчого потенціалу;

– згуртувати творчі особистості для створення унікального продукту;

– популяризувати процес інклюзії в суспільстві.

Для участі в прес-заході важливо завчасно акредитуватися! Телефонуйте за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 або пишіть на адресу:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*